Pasy Treningowe TRX

Nowa jakość ćwiczeń

O co w tym wszystkim Chodzi?

Przede wszystkim o to by wnieść trening na całkowicie nowy poziom. AreYouReady Fitness Club postanowił udostępnić Wam tą metodę ćwiczeń które dzięki zrównoważeniu i odpowiedniemu połączeniu masy własnej ćwiczącego, działania siły grawitacyjnej oraz odpowiednio rozłożonym obciążeniom pozwala osiągnąć wymarzone efekty. Odpowiednio użyte pasy treningowe TRX oprócz wypracowywania mięśni pozwalają na znaczną poprawę koordynacji ruchowej oraz poprawę ogólnej ruchliwości ciała. Dodatkowym plusem jest również wzmacnianie i stabilizacja stawów. System intuicyjnie regulowanych klamr i uchwytów sprawia iż system pasów jest w pełni uniwersalny i pozwala każdemu na wykonanie kompleksowej sesji treningowej.

http://www.areyouready.pl/images/AreYouReady Fitness Club

Technologia

AreYouReady Fitness Club oferuje Wam pasy treningowe TRX wykonane z najwyższej jakości taśm nylonowych, w których ergonomiczne uchwyty ze specjalnego tworzywa zostały wykończone antypoślizgową teksturą. Dzięki sprzętowi tej jakości ćwiczenie jest nie tylko przyjemne ale i w pełni bezpieczne. Łatwa regulacja pozwala na dostosowanie systemu pasów do możliwości każdego ćwiczącego. Prosty i bardzo efektywny trening zalecany przez wielu trenerów osobistych już dziś na wyciągnięcie Twojej ręki.

Bez względu na to czy masz już doświadczenie z tą metodą treningu czy nie gorąco polecamy tą metodę treningu. A jeśli tylko masz jakieś wątpliwości bądź pytania pamiętaj że nasi trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji. Przyjdź, zadzwoń, napisz – jesteśmy gotowi i czekamy na Ciebie. A Ty? Ty jesteś gotowy? AreYouReady?

Pełen grafik zajęć znajdą Państwo tutaj

http://www.areyouready.pl/images/Pasy treningowe TRX
AreYouReady @ Google+
AreYouReady @ Pinterest
AreYouReady @ Facebook