Ciężary wolne

Tradycyjnie

Tradycyjnie i siłowo

AreYouReady Siłownia - wolne ciężary to najbardziej tradycyjny sposób na trenowanie poszczególnych partii mięśni. Dzięki odpowiednio dobranemu programowi oraz wysokiej jakości sprzętowi można wypracowywać wybrane partie mięśni – te nad którymi nam najbardziej zależy.

Hantle i hantelki, ławeczki do wyciskania oraz sztangi pozwalają na ćwiczenie większej ilości partii mięśni. Dodatkową zaletą jest również brak ograniczeń w wykonywanych ruchach jakie zazwyczaj nakładają na ćwiczącego maszyny do ćwiczeń. Dzięki zaangażowaniu mięśni stabilizujących i podtrzymujących ciało szybciej można osiągnąć wymarzone efekty. Wolne ciężary są dodatkowo nieodzownym elementem treningów siłowych mających na celu wzmocnienie siły i wytrzymałości mięśni.

Hantle i hantelki
Sztangi
 

Jak ćwiczyć?

AreYouReady Siłownia to wolne ciężary które czekają na Ciebie. Dajemy Wam sprzęt najwyższej jakości który w połączeniu z Waszym zaangażowaniem pozwoli na osiągnięcie marzeń i wypracowanie upragnionych mięśni i wymarzonej figury. Możecie stworzyć własny zestaw ćwiczeń bądź skorzystać z profesjonalnych porad naszych trenerów –najważniejsze są jednak chęci i gotowość do ćwiczeń. Sprzęt jest gotowy – najwyższej jakości dogodnie ustawiony w szerokiej gamie wyborów. My jesteśmy gotowi – cała nasza ekipa przywita Cię z otwartymi ramionami i szerokimi uśmiechami, gotowi w każdej chwili służyć wsparciem i pozytywnym nastawieniem. Siłownia jest gotowa – dużo miejsca tak byś każde ćwiczenie mógł wykonywać w komfortowy sposób. A Ty? Ty jesteś gotowy? Are You Ready?

Pełen grafik zajęć znajdą Państwo tutaj

Hantle i hantelki
Hantle i hantelki
 
AreYouReady @ Google+
AreYouReady @ Pinterest
AreYouReady @ Facebook