O nas

AreYouReady?

Z pasją...

AreYouReady to siłownia i Fitnes Club – miejsce stworzone z pasji i miłości gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ciężary wolne, maszyny jednostanowiskowe, różne formy fitnessu i wiele innych sposobów na ćwiczenie swojego ciała i utrzymanie go w idealnej formie. Do tego profesjonalni trenerzy którzy zapewnią wsparcie, podpowiedzą oraz odpowiednio zmotywują. Dodatkowo w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór suplementów i odżywek a dla relaksu saunę oraz solarium. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy gotowi a Wy? AreYouReady?

Właśnie my

Styl życia

Aktywność fizyczna to nie tylko zdrowie i utrzymanie dobrej formy i sylwetki. To również styl życia sposób na spędzanie wolnego czasu oraz poznanie nowych osób. To również idealna metoda na radzenie sobie ze stresem, oderwanie się od codziennych problemów oraz oczyszczenie ciała oraz umysłu. Dla wielu ludzi to również filozofia życia.

AreYoyReady Siłownia i Fitness Club powstał z myślą o Was i specjalnie dla Was. Najwyższej jakości profesjonalny sprzęt, optymalnie zaprojektowane wnętrza oraz specjalnie dobrani trenerzy o wysokich kwalifikacjach to nie wszystko. Do tego dostajecie atmosferę wspaniałego świata Fitness & Gym – jedynego swoim rodzaju środowiska które zapewni Wam idealne warunki do ćwiczeń

Nasz Klub

Coś dobrego dla każdego

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy różne oferty wejść – tak by każdy mógł dopasować karnet zarówno do swoich możliwości jak i potrzeb. A jeśli chcielibyście jednorazowo wypróbować sprzęt AreYoyReady Siłownia i Fitness Club bądź nie jesteście w stanie przewidzieć ilości wizyt w miesiącu – możecie wykupić pojedyncze wejście. Gorąco zapraszamy.

Jeśli tylko jesteś miłośnikiem zdrowego stylu życia, dbaniem o zdrowie i formę własnego ciała to AreYoyReady Siłownia i Fitness Club jest miejscem właśnie dla Ciebie. Już dziś jesteśmy gotowi i czekamy na Ciebie. Pytanie tylko czy Ty jesteś gotowy. AreYouReady?

Siłownia
AreYouReady @ Google+
AreYouReady @ Pinterest
AreYouReady @ Facebook