Opinie o naszym Klubie

Liczymy się z Waszym zdaniem

Małgorzata Homa

Polecam miejsce wszystkim,którzy chcą zadbać o swoje ciało.Wspaniała atmosfera,miła obsługa. Polecam szczególnie zajęcia ZUMBY -które prowadzi Joasia-najlepsza trenerka :)

Facbook 12.09.2015

Krzysiek

Siłownia super, atmosfera w porządku, bardzo dobre podejście do klienta, miła obsługa , czysto. Jeśli chodzi o mały minus to tylko za mało hantli, tzn. proponowałbym dołożyć po drugiej parze np. 12 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg, 30 kg i ewentualnie zmienić uchwyty pojedyncze na bramie bo trochę nieporęczne są. Mam nadzieję, że kiedyś będzie otwarta także w niedzielę, myślę że chętnych nie braknie w ten dzień. Brakowało takiego miejsca u nas, w Głogowie, każdy to przyzna. Na pewno będę stałym klientem!

Mail 01.10.2015

Anna

Are You Ready to najlepsze miejsce w Głogowie :-)

Świetny klimat, profesjonalna obsługa i kadra instruktorska na najwyższym poziomie!

Do tego pięknie, czysto i pachnąco! Po prostu bosko!!!

Mail 05.10.2015

Iza

Siłownia AreYouReady to świetny przyjacielski klimat, profesjonalna kadra tryskająca pozytywną energią :) Przede wszystkim polecam zajęcia fitness, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Moje ulubione zajęcia? Stop Celulit oraz Body Ball, oczywiście z trenerką Pauliną :)

Mail 18.10.2015

polishpower

Polecam jak najbardziej to miejsce! Siłownia OK, Dużo sprzętu, czysto, czasami aż za dużo ludzi ale to chyba dobrze świadczy o siłowni. Dla mnie SUPER !!!

Mail 18.10.2015

Jacek

Super klub i super obsługa. . GORĄCO POLECAM AreYouReady. Tylko z nimi można być w dobrej formie, miło i przyjemnie :)

Mail 21.10.2015

Słaby

Siłownia bardzo fajna. Pierwszy plus i to duży można rzucać hantlami a to się ceni, kolejny plus dużo obciążenia bardzo się wygodnie ćwiczy nawet jak jest dużo osób, maszyna do wyciskania na nogi bardzo dobra. Warunki sanitarne świetne widać, że ekipa dba o czystość to się ceni. Atmosfera bardzo przyjemna hantle do 50kg bardzo fajnie również i znajdą się tez kettle. Dobra fachowa obsługa :-)

Mail 31.10.2015

Prześlij swoją opinię

AreYouReady @ Google+
AreYouReady @ Pinterest
AreYouReady @ Facebook