Trenerzy

Są tu dla Ciebie

Paweł Bożek

Paweł Bożek to człowiek, którego całym życiem jest sport i zdrowy sposób życia. Ukończył Uniwersytet Rzeszowski na kierunku wychowanie fizyczne o specjalności gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna co po 12 latach związku z siłownią i fitnessem sprawia że jest trenerem idealnym. Dzięki swojej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu potrafi zaplanować indywidualny program treningowy dostosowany do możliwości i potrzeb ćwiczącego. Zajmuje się przygotowaniem do sezonu narciarskiego, rowerowego i innych dyscyplin sportowych oraz prowadzi treningi dla osób z różnymi schorzeniami m.in. dolegliwościami kręgosłupa. jest również instruktorem narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej, piłki koszykowej oraz dyplomowanym masażystą. Prywatnie niepoprawny optymista, otwarty na współpracę z każdym, kto ma ochotę prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Pasjonat gotowania, podróży i malarstwa.

http://www.areyouready.pl/images/Trener - Menadżer

Paweł Bożek

Trener Personalny

Paulina Altamer

Paulina Altamer – dyplomowana instruktorka fitness, zakochana w sporcie i swojej pracy. Dużą wagę przykłada do samopoczucia swoich klientek. Uważa, że każdy może zacząć przygodę z fitnessem, bez względu na wiek czy kondycję. Prywatnie miłośniczka sztuk walk, głównie Taekwondo - żółty pas w tej dyscyplinie oraz KRAV MAGA - samoobrona dla kobiet. Nie boi się wyzwań i zawsze dąży do wyznaczonego celu. Pasjonatka gór i pięknych widoków z nimi związanych. Uzależniona od zielonej herbaty. W naszym klubie prowadzi zajęcia fitness: zgrabne ciało, BPU (brzuch, uda, pośladki).

Jej motto życiowe – Live your dreams and never give up! (“Żyj swoimi marzeniami i nigdy się nie poddawaj!")

http://www.areyouready.pl/images/Instruktorka fitness

Paulina Altamer

Instruktorka fitness

Karolina Stępień

Karolina Stępień to kręgosłup naszego wytrenowanego ciała. Doświadczenie w zarządzaniu licznymi projektami pozwoliło jej w krótkim czasie zorganizować naszą pracę w AreYouReady Siłownia i Fitness Club. Skrupulatna i dobrze zorganizowana zapewnia pozostałej ekipie komfortowe warunki pracy. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszego klubu to właśnie Karolina znajdzie na nie odpowiedź. Prywatnie uwielbiająca morską bryzę i bałtyckie plaże matka dwójki dzieci.

http://www.areyouready.pl/images/Menadżer zarządzający

Karolina Stępień

Menadżer zarządzający

Joanna Szczerbaty

Joanna Szczerbaty - trenerka i menadżer do spraw fitnessu. Trener rożnych firm fitnessu, licencjonowany instruktor zumba fitness, tancerz,choreograf,nauczyciel wychowania fizycznego i tańca, zdobywca Korony Gór Polski, Przede wszystkim najważniejsze uprawnienia to mama

http://www.areyouready.pl/images/Trener - Menadżer

Joanna Szczerbaty

Instruktorka fitness

Ewa Szal

W Are You Ready Ewa jest trenerem personalnym. Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej, Wydziału Humanistyki i Zdrowia. Dyplomowany instruktor sportu o specjalności kulturystyka . Duża zwolenniczka treningu kulturystycznego oraz szeroko pojętego treningu funkcjonalnego. Prowadzi bardzo zdrowy tryb życia i zaraża tym ludzi, którzy ją otaczają. Jest pasjonatką tego co robi - dni w których nie ma wysiłku fizycznego to dni stracone. Pomimo dużej wiedzy w dalszym ciągu się doszkala, stara się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami odnośnie dietetyki, treningu siłowego oraz treningu funkcjonalnego.

"W czasie treningu najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do klienta, zawsze wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia, niektórym trzeba tylko poświęcić więcej czasu". Trening powinien być stałym elementem stylu życia i takie podejście stara się zaszczepić innym.

http://www.areyouready.pl/images/Trenerka osobista

Ewa Szal

Trener Personalny

Krystian Szafran

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Od zawsze związany ze sportem. Dyplomowany instruktor boksu, pływania oraz ratownik WOPR. Prywatnie zawodnik mieszanych sztuk walki (niebieski pas w Brazylijskim Jiu Jitsu).

Prowadzi zdrowy, ale przede wszystkim optymistyczny tryb życia. Jak sam twierdzi jego jedyny nałóg to aktywność fizyczna i stara się zachęcać każdego do dbania o swoje zdrowie

http://www.areyouready.pl/images/Trener Kick Boxing

Krystian Szafran

Trener Kick Boxing

Damian Pawlik

W AreYouReady pracuje na stanowisku trenera personalnego. Certyfikowany instruktor kulturystyki, specjalista ds. żywienia i suplementacji. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konferencji poświęconych tematyce trenerskiej, dietetyce oraz suplementacji. Pasjonat sportu i zdrowego odżywiania. Od najmłodszych lat związany z różnymi dyscyplinami sportowymi m.in. sztuki walki, pływanie, tenis ziemny. Od 11 lat trenuje na siłowni, z nastawieniem na ciągły rozwój poprzez zdobywanie fachowej wiedzy.

Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, prowadząc klienta do celu. Wykorzystuje zdobyte doświadczenie, by z każdego treningu podopieczny zyskał maksimum efektów, kładąc przy tym duży nacisk na odpowiednią technikę oraz bezpieczeństwo. Zaraża swoją energią i pasją, motywując do prowadzenia zdrowego trybu życia.

http://www.areyouready.pl/images/Trener Personalny

Damian Pawlik

Trener Personalny
AreYouReady @ Google+
AreYouReady @ Pinterest
AreYouReady @ Facebook